máj 222013
 

Toto leto (13. 7. – 14. 7. 2013) sa uskutoční už 7. ročník hudobného festivalu Podhájska Fest. Festival sa už tradične bude konať na miestnom futbalovom ihrisku, ktoré sa nachádza len 100 metrov od nášho ubytovania Green Houses v Podhájskej. Na toto podujatie prichádza každoročne tisíce fanúšikov nielen zo Slovenska, ale aj Českej republiky. Na náš festival v Podhájskej sú veľmi dobré ohlasy, vládne tu vždy veľmi dobrá atmosféra.

Podujatie je rozdelené do dvoch dní (sobota – nedeľa). Tento rok sa tu predstavia nasledovní interpreti:

Sobota, 13. 7. 2013 vystúpia – Down Hill, Rock Reunion, Snovonne, Michal Chrenko Band, Smola a Hrušky, Majk Spirit, Zoči Voči, Konflikt, Peorth, From Our Hands, Metropolis.

Nedeľa, 14. 7. 2013 sa môžeme tešiť na – Známe Tváre, Kamorthon, Destroyed Head, Airfare, Slobodná Európa, Zuzana Smatanová, IMT Smile, Polemic, The Paranoid, Ine Kafe, Kabat Revival.

Vstupenky sa dajú zakúpiť v predpredaji za zvýhodnenú cenu 17,-EUR na dva dni alebo za 19,-EUR na mieste. Jednodňová vstupenka bude stáť 13,-EUR. Vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, príp. na Obecnom úrade v Podhájskej.

Držitelia ZŤP a deti do 10 rokov majú vstupné zdarma.

Z technických príčin zrušené!

 Posted by at 8:58

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinné)

(povinné)