Rímske kúpele

 

Rímske kúpele v hotely Energy ponúkajú tú istú minerálnu slanú vodu ako termálne kúpalisko v Podhájskej a sú dobrou alternatívou hlavne v období jarnej a jesennej odstávky termálneho kúpaliska, resp. počas pondelkov, kedy je termál v Podhájskej zatvorený.  Návštevníci môžu využiť veľký sedací bazén pre 100 osôb so zabudovanou perličkou, ktorá je pustená na 20 min. každú hodinu. K dispozíci je jakuza, Kleopatrin kúpeľ, sauny, masáže.

Rímske kúpele sú otvorené denne od 10,00 hod. do 21,30 hod. Cena je 2,70 EUR na hod., resp. 3,50 EUR na hod. po 16,00 hod. Celodenný vstup stojí 7,50 EUR.

VN:F [1.9.8_1114]
Hlasovanie: 10.0/10 (1 hlas )
VN:F [1.9.8_1114]
Hlasovanie: +3 (od 3 hlasov)
Rímske kúpele, 10.0 out of 10 based on 1 rating
 Posted by at 9:19

  8 Responses to “Rímske kúpele”

 1. dobry den chcela by som sa spytat ci za cenu celodenneho vstupu do rimskych kupelov mozem vyuzit aj masaze alebo sa platia zvlast dakujem este sa chcem spytat ci je k dispozicii aj plavecky bazen

  • Masáže sa všade (Rímske kúpele, Termálne kúpalisko, Wellness) platia osobitne. Plavecké bazény sú k dispozícii len počas letnej sezóny.

 2. Dňa 12. 6. 2013 som navštívil vaše Rímske kúpele a pri platení poplatku za hodinový pobyt som zaplatil po 16,oo hod. cenu 3,50 Eur – pričom na internete máte uvedenú cenu 2,70 Eur, tak to pripomienkujem že asi pani v pokladni nevie o tých infor. ktoré máte na stránke, alebo je to účelové zavádzanie klientov.

  • To ma mrzí. Sťažujete sa na nesprávnom mieste, Rímske kúpele sú súčasťou hotelu Energy, s čím naše ubytovanie Green Houses nemá nič spoločné. Info o Rímskych kúpeloch a cenník je len informačný pre u nás ubytovaných hostí.
   Ďakujem za pochopenie.

 3. Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či majú dôchodcovia u Vás nejaké zľavy na vstupnom. Za odpove´d Vám ďakujem.

 4. Nie sme prevádzkovatelia Rímskych kúpelov, my poskytujeme len ubytovanie v Podhájskej. Ale čo viem, tak zľavu majú len ZŤP.

 5. Dobrý deň.

  Podľa informácie uvedené hore nie je v Rímskych kúpeloch mimo letnej sezóny krytý (vnútorný) bazén ?

 6. Rímske kúpele sú prakticky celé vo vnútri – viď foto, takže nerozumiem celkom otázke.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinné)

(povinné)